• תערוכת הדרקונים
    31 אוגוסט 2019

    תערוכת הדרקונים

מקום:הפקות מיוחדות
תאריך:31 אוגוסט 2019
שעה:10:00
לשירות לקוחות התקשרו:2870*

תערוכת הדרקונים

הדרקונים באים 
היכל הספורט הישן גן נחום ראשון לציון 
1-31.08.19 משעה 10:00-19:00
מחיר מיוחד לתושב ראשון לציון 29 ש"ח 
גילאים 4-10
*ילד מגיל שנתיים מחוייב בכרטיס

דרקונים !!! כבר מאות שנים שהתרבות האנושית מתעסקת ביצורים המיתולוגיים הקסומים האלו – חיות פלא מרהיבות שמופיעות בשלל עולמות הפנטזיה מאז ומעולם.
תערוכת "הדרקונים באים" מביאה לישראל 21 דרקונים בטכנולוגיית אנימטרוניקס רובוטית, זזים, נושמים, הולכים ו….שואגים.
 היישר מעולם האגדות, הדמיון והפנטזיה ומתרבויות שונות. ספרות אגדות שדורות של ילדים גדלו עליה מציגה דרקונים, לפעמים כגיבורים ושומרים וחברים ולפעמים כרשעים מסוכנים, הדרקון ששומר על הטירה עם הנסיכה, הדרקון שנלחם עם הגיבור או הדרקון שהופך לחברו הטוב. ישנם דרקונים באגדות מהמזרח הרחוק וישנם לא מעט מהמיתולוגיה המערבית. יש כל כך הרבה גלגולים של אגדות דרקונים וייצוגים נהדרים מעולם הפנטזיה של דור הילדים וההורים – בספרות הילדים, בקולנוע, בעולם משחקי המחשב, בטלוויזיה .
 כמה דוגמאות אהובות: שרק נשלח להציל את פיונה מטירה עליה שומרת דרקונית, הארי פוטר שמנסה לגנוב את ביצת הדרקון ב"גביע האש", סדרת סרטי האנימציה "הדרקון הראשון שלי" בה הדרקונים הם גיבורים וחברים, הדרקון על פסגת ההר אליו נשלח בילבו בספרי ה"הוביט", דרקונים בעולם ה"פוקימונים", אינספור דרקונים בעולמות "מבוכים ודרקונים"…
וכמובן גם המבוגרים שצפו בסדרת המופת "משחקי הכס" זכו לראות כיצד שלושה דרקונים הציתו את הדמיון של מיליוני צופים. תערוכת "הדרקונים באים" מספקת חוויה קיצית מלהיבה וכיפית על כנפי הדמיון – דרקונים מעולמות ההיסטוריה של הפנטזיה, מתרבויות שונות ובסגנונות שונים. הדרקונים "יוצאים" מדפי הספר ומגיעים לביקור בתערוכה מקורית וייחודית. לראשונה אי פעם יש לילדים (ולהורים, ולסבתא ולסבא) הזדמנות לראות ולפגוש מקרוב, ללטף ואפילו לרכב על דרקון.

להזמנת כרטיסים לחץ כאן
< חזור

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו (ללא עלות):

הירשמו עכשיו וקבלו הטבות ייחודיות למופעים
שלח
Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Additionally, paste this code immediately after the opening tag: